O firmie P.U.P.H. OTECH GORLICE sp.z.o.o.

Szanowni Państwo, W nawiązaniu do naszych wcześniejszych kontaktów, w wyniku których spółka P.U.P.H. OTECH Sp. z o.o. weszła w posiadanie Pana/Pani danych osobowych oraz w związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO) spółka P.U.P.H. OTECH Sp. z o.o. w Gorlicach informuje, że przetwarza Pana/Pani dane osobowe i zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1) – dalej RODO.

Pełny tekst polityki przetwarzania danych osobowych znajduje się pod adresem:

 
P.U.P.H. OTECH Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1989 roku. Początkowo firma koncentrowała się na rynku urządzeń grzewczych. Dynamiczny rozwój firmy spowodował rozszerzenie działalności.
Obecnie zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem:
  • wszystkich zagadnień z dziedziny ciepłownictwa
  • montażem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych,
  • montażem i konserwacją urządzeń dźwigowych oraz urządzeń dla niepełnosprawnych,
  • urządzeń i technologii uzdatniania wody i oczyszczania ścieków.
Opracowujemy projekty w wyżej wymienionych dziedzinach, łącznie z uzyskaniem wszystkich niezbędnych pozwoleń.Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno – techniczną posiadającą niezbędną wiedzę i uprawnienia w zakresie instalacji sanitarnych, gazowych, wodno – kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ciepłej wody, sieci preizolowanych, instalacji klimatyzacyjnych, elektrycznych, uprawnienia UDT do montażu i napraw urządzeń dźwigowych. Pozycja lidera w powyższych dziedzinach zobowiązuje nas do systematycznego podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach i wykładach organizowanych przez producentów i dystrybutorów specjalistycznych urządzeń i technologii.
Posiadamy nowoczesne i dobrze wyposażone zaplecze techniczne, sprzęt budowlano – montażowy, halę produkcji pomocniczej, magazyny, urządzenia i narzędzia do wykonywania robót, urządzenia pomiarowo – kontrolne do rozruchu i monitoringu, samochody dostawcze (ciężarowe i osobowe).
Od początku działalności wdrażamy nowoczesne i energoszczędne technologie i urządzenia. Uzyskaliśmy autoryzację na handel, montaż i serwis urządzeń od wszystkich czołowych producentów polskich i zagranicznych.
Stawiamy na niezawodność, jakość, energooszczędność, co potwierdzają realizowane przez nas inwestycje, które są wizytówkami naszej fachowości, doświadczenia i wiarygodności. W sierpniu 2000 roku otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001 nr 99583 wydany przez firmę certyfikacyjną KEMA REGISTERED QUALITY POLSKA, który zobowiązuje nas do postępowania zgodnie z systemem zarządzania jakością wymaganym przez normy PN-ISO 9001.
Nasza Firma opracowała kilka własnych innowacyjnych rozwiązań w zakresie:
  • kotłowni (wysokotemperaturowych ,parowych opalanych mazutem oraz kontenerowych),
  • kompaktowych węzłów ciepła
  • automatyki kolektorów słonecznych
  • montażu urządzeń dźwigowych
Szczycimy się dużą nowoczesnością i najwyższą jakością realizowanych przez nas usług i wyrobów.
Licząc na zainteresowanie naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedsiębiorstwa, gdzie chętnie odpowiemy na Państwa pytania, pomożemy wybrać urządzenia i technologie, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.