Aby zapewnić Klientom pełny komfort prowadzimy w pełnym zakresie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, Dotyczy to zarówno urządzeń przez nas montowanych jak i przez inne firmy
Przygotowana dla Państwa przez firmę “OTECH” koncepcja serwisu oparta jest w głównej mierze na zapobieganiu wystąpienia awarii, posiadaniu przez nas magazynu podstawowych części zapasowych, szybkiego dostępu do wszystkich części u producenta urządzenia, dostępności naszego serwisu przez 24 godzin w sezonie grzewczym.
Posiadamy pełny sprzęt serwisowy do pomiarów, nastaw parametrów pracy urządzeń automatyki, analizy zanieczyszczeń spalin i nastaw parametrów pracy palników (analizatory spalin).

Okresowe przeglądy i opieka nad całością urządzeń to ostatni etap wykonawstwa, ale równie ważny dla sprawnego i długoletniego funkcjonowania tychże obiektów. Nawet produkty najlepszych światowych producentów wymagają systematycznej kontroli i konserwacji celem uniknięcia ewentualnych awarii. W tym zakresie chcemy podnieść poziom zadowolenia Klientów z eksploatacji obiektów ciepłowniczych poprzez zwiększanie ich pewności, co do niezawodności działania urządzeń.

Informacje o serwisowaniu uzyskacie Państwo dzwoniąc na numer

 

  • 667 533 557 serwis ciepłowniczy
  • 667 430 572 serwis dźwigowy
  • 667 533 506 serwis urządzeń klimatyzacyjnych

Dlaczego SERWIS jest tak ważny?

 

Przegląd kotła

Zalecany jest raz do roku.

Nie obciąży zbytnio budżetu a z pewnością pozwoli spać spokojnie.Dla kotłów z palnikiem olejowym tym bardziej radzimy przestrzegać tego terminu

Przegląd palnika komputerowa analiza spalin

Palnik to serce każdego ogrzewania. Jego praca warunkuje działanie całego systemu.

Urządzenie to jest coraz bardziej skomplikowane więc nie warto ustawiać go na oko. Tylko komputerowa analiza spalin zminimalizuje ryzyko błędu.Przy prawidłowo wyregulowanym palniku można osiągnąć sprawność kotła nawet powyżej 94 %.

Przegląd automatyki

Piec wyczyszczony, palnik pracuje prawidłowo a Twoje koszty ogrzewania są nadal wysokie. To przemawia za tym, że automatyka źle steruje urządzeniami peryferyjnymi.

Część producentów koduje niektóre dane przed ingerencją z zewnątrz bojąc się i słusznie aby droga aparatura nie uległa uszkodzeniu. Na kłopoty z prawidłowym ustawieniem sterownika poradzić może tylko fachowiec.

Świadectwa i certyfikaty

Za nim ktoś zacznie “kręcić” w Twoim urządzeniu warto przedtem sprawdzić, czy ma ku temu odpowiednie kwalifikacje.

Można zdać się na pomoc “złotej rączki”, ale wiadomości ze specjalistycznych szkoleń potwierdzone certyfikatami gwarantują poprawne wykonanie usługi.

Naprawy

Najgorsze, co może się przytrafić, ale nie trzeba od razu kupować i montować nowego urządzenia.

Wymiana urządzenia na nowe nie jest obecnieproblemem, chociażbywa dość droga. Punktem wyjścia jest znalezienie przyczyny awarii i przy pomocy fachowca przywrócenie sprawności dotychczasowemu urządzeniu.

W razie jakichkolwiek niejasności i pytań ze strony naszych Klientów służymy fachowym doradztwem prowadzonym przez wykwalifikowanych pracowników naszej placówki. Posiadamy pełny sprzęt serwisowy do pomiarów, nastaw parametrów pracy urządzeń automatyki przemysłowej, analizy zanieczyszczeń atmosferycznych i nastaw parametrów pracy palników (analizatory spalin). Pracownicy oddelegowani do wykonywania tego typu zadań przechodzą gruntowne przeszkolenia i są w stanie poradzić sobie z każdym problemem.

Firma “OTECH” proponuje Państwu umowy wieloletnie na serwisowanie urządzeń.

Kompleksowy serwis urządzeń grzewczych – Twój spokój i komfort na każdą zimę.

 

Zadbaj o stan urządzeń grzewczych tak jak one zadbają o Twoje ciepło zimą.